Гапочка – Необхідна

Гапочка – “Необхідна” YouTube- https://bitly.su/yf1gK Apple music – https://bitly.su/awLtmaRU Youtube music – https://bitly.su/qgD1 Google play – https://bitly.su/d7urwciB Deezer – https://bitly.su/dzIj46Xr Soundcloud – https://bitly.su/2cJ7Gjc Spotify – https://bitly.su/FRJu1Z9 «”Необхідна” — фактично, сім років мого життя. Історія з купою різнокольорових емоцій, яка довгий час … Читати далі »


Гапочка – Чую ( Live)

Гапочка – Чую (Live 2019) Recorded, mixed and mastered by Alexander Dvoretskyi Camer by Vlad Koistryk Ваші Евгений Якшин та Katya Gapochka


Гапочка feat. Sinoptik

Донецьке тріо SINOPTIK і київський гурт ГАПОЧКА записали спільний трек “Друг” Київська інді-рок група ГАПОЧКА і донецьке тріо SINOPTIK записали спільний трек під назвою “Друг”. Всього за пару тижнів яскрава ідея перетворилася в композицію, … Читати далі »


Новий Сингл “Босий” з майбутнього EP

Гапочка представляє новий сингл “Босий” з нового міні-альбому «В крайнощі». Хто такий Босий? Вразлива, чуттєва особа-одинак, яка у пошуку, тільки в цьому випадку босий знає, що шукає. Відчайдушний романтик, який знає смак оголених почуттів. … Читати далі »


Ніжне і трошки фатальне відео на пісню “Монета” від гурту Гапочка

«Краплиною в мені, а я тобі усе. Бери й не віддавай я назбираю ще..»   Гапочка запускає хвилю свободи та любові! Натхнення оточує нас з усіх сторін, але в повсякденному житті його найбільше. Воно … Читати далі »


Голосуй за Гапочку – “Монета” у чарті Джем Fm

Пані та Панове, в український чарт  #Cелекція на Джем fm може потрапити “Монета” – але це все залежить від ваших голосів та голосів поважних експертів. Голосувати можна тут:http://jamfm.com.ua/?page_id=927&contest_id=1.. Щосереди о 00-00 з’являються підсумки, тому … Читати далі »


Максі-сингл “Лілії” 2016

До Максі-синглу увійшли два треки “Лілії” та “Монета” “Лілії” “Не поцілунок залиш, залиш мені квітку Білу, як попіл – як іней сльозу Все що не має кінця –  має сходинки Не поцілунок залишу, залишу … Читати далі »


Скоро

Майбутні Подіі